Yasal Uyarı

GİZLİLİK İLKELERİ

Bu sitede gezinen her bir misafirin gizliliğine titizlikle saygı duyulur ve tüm kişisel bilgilerinize bu saygıyla yaklaşılır. Sorulan sorular, iletişim talepleri ile sitede paylaşılan herhangi bir etkinlik ve aktiviteden doğan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu bağlamındaki gizli bilgiler, ticari amaçlarla kullanılmaz veya bu üçüncü kişiler ile paylaşılmaz. Bu bilgiler, yalnızca, ilgili soruların cevaplanmasında, iletişime geçilmesinde ve etkinlik ile aktivitelerin paylaşılmasında doğrudan ilgili olan ve/veya güvenilir üçüncü kişilerle paylaşılır.

Daha iyi bir site deneyimi için mevzuat çerçevesinde (6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez politikasını kabul etmiş sayılırsınız.

KULLANIM ŞARTLARI

Bu alan adı (web domain) Türkiye Bahaileri Milli Ruhani Mahfili’nin (MAHFİL) mülkiyetindedir. Sitede yer alan tüm içerik titizlikle seçilmiş ve resmi şekilde onaylanmıştır. bahaitr.org adresinde yer alan adresler aracılığıyla yönlendirilebileceğiniz herhangi diğer sitelerin işbu şartlardan farklı kullanım koşulları içermesi Mahfil’in sorumluluk alanı dışında olup Mahfil’in siteye dair mülkiyet hakları ile hukuki hakları saklıdır.

Sitede yayımlanan hiçbir yazı, site malikinin yazılı ve özel izni olmadan kopyalanamaz ve dağıtılamaz. Site içeriklerinin kullanımı konusunda izin almak için lütfen e-posta gönderiniz. Mahfil, kullanım ve dağıtım iznini vermeme hakkı ile verilmiş iznin geri çekilmesi hakkını saklı tutar. Kopyalama ve dağıtım izni sunulduğunda bu izin yalnızca kaynağın açıkça ‘bahaitr.org’ olarak belirtilmesi koşulu ve orijinal içeriğin değişim veya uyarlamaya maruz kalmaması şartı ile geçerlidir. Herhangi bir içeriğin Mahfil’den alınan izinle kullanılması halinde, içeriğe bitişik olacak şekilde bu kaynağa ait atıfla birlikte (ilgili adres bağlantı olarak verilecek şekilde) ve şu telif hakkı dipnotuyla verilmelidir:

“Telif Hakkı © Türkiye Bahai Toplumu | bahaitr.org”

Mahfil, sitede yer alan fikri ve/veya sınaî ürünlerin kullanımından ya da bunlara erişimden kaynaklanan doğrudan veya dolaylı sonuçları olan veya tazminat doğuran, hukuki ve/veya cezai müeyyideler için herhangi bir gerçek/tüzel kişiye karşı kusurlu veya kusursuz sorumlu tutulamaz.

Sitede geçen tüm isimler, isimlerin doğru ve gerçek halidir ve bu şekilde kullanılması gereklidir. Bu aynı zamanda á, í ile tire işareti (-) ve kesme işareti (‘) gibi özel karakterleri de kapsar. Örneğin Ruhu’l-Kuds bu şekilde yazılmalıdır. Eğer bu gibi isim ve terimleri bir metin içinde kullanacaksanız bu terminolojiye dikkat etmeniz talep edilir.

Sitede bulunan fotoğraflar, sanat eserleri, grafikler, çizelge ve beyan vb içerik yani ürünler, ancak telif hakkı sahibinden yazılı ve özel izin alınarak kopyalama ve/veya dağıtım işlemlerine konu edilebilir. Söz konusu izin için lütfen e-posta aracılığı ile iletişime geçiniz.

İşbu sitede yer alan koşullar herhangi bir izin, icazet veya davete ihtiyaç duyulmaksızın kısıtlanabilir ya da genişletilebilir.